Prekių grąžinimo sąlygos

 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos pirkimo - pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai IŠ "Erdeka" ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos, susisiekdamas el.paštu rdeko.uzsakymai@gmail.com.
  Pranešęs apie sutarties atsisakymą, Pirkėjas privalo grąžinti prekę ne vėliau kaip per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų.
  Remiantis LR Civilinio kodekso 6.228-10 str., Pirkėjas neturi teisės grąžinti kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, išpakavo, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, taip pat pagal specialius pirkėjo nurodymus pagamintos prekės, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninius norus, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėms reikmėms;
  Prekės laikomos nekokybiškomis, jei pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų prekių kokybės trūkumų.
  Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, neišpakuotos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius.
  Prekės Pardavėjui gali būti perduodamos (grąžinamos) paštu ar per kurjerį. Pirkėjui kreipiantis elektroninio pašto adresu rdeko.uzsakymai@gmail.com  bus pateiktos detalios grąžinimo instrukcijos.
  Už Pirkėjo priimtas, bet vėliau atsisakytas prekes sumokėti pinigai grąžinami į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių grąžinimo. Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, Pirkėjui proporcingai grąžinamam prekių kiekiui grąžinamas prekių pristatymo mokestis.